in super - wyższy standard obsługi
in super - wyższy standard obsługi
Profesjonalne Doradztwo Finansowe
+48 794 788 922

O nas

INSUPER to nowopowstała firma, rozpoczynająca swoją działalność na rynku finansowym, która została stworzona przez ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w tej branży. Działamy na terenie całego kraju – jesteśmy mobilni, a nasza oferta uniwersalna. Zajmujemy się głównie pośrednictwem  i doradztwem finansowym. Współpracujemy z kilkudziesięcioma bankami oraz instytucjami finansowymi. 
 
Dlaczego INSUPER?
INSUPER z języka łacińskiego oznacza „ponad, powyżej”. Wybraliśmy tę nazwę dlatego, że realizowane przez nas usługi – pośrednictwo i doradztwo finansowe - są właśnie „powyżej standardu”. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 
 
Czym się zajmujemy?
Głównym obszarem działalności firmy INSUPER jest pośrednictwo finansowe oraz doradztwo finansowe. Pomagamy w pozyskiwaniu  finansowania w zakresie kredytów i pożyczek gotówkowych, a także kredytów firmowych i kredytów hipotecznych.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo również faktoring, leasing i różnego rodzaju ubezpieczenia. 
 
Co nas wyróżnia?
Przede wszystkim skuteczność! W INSUPER koncentrujemy się na najwyższej jakości świadczonych usług, aby wspólnie z Państwem osiągnąć sukces.
Wszyscy nasi specjaliści są doświadczonymi i profesjonalnymi doradcami, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, zawsze dążą do pełnej satysfakcji klienta.
Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do oczekiwań i potrzeb naszych odbiorców. Zgłaszając się do INSUPER, masz gwarancję, że otrzymane doradztwo finansowe będzie spersonalizowane, rzetelne i skuteczne.
 
Chcesz sprawdzić naszą skuteczność? Skontaktuj się z nami już teraz!