in super - wyższy standard obsługi
in super - wyższy standard obsługi
Profesjonalne Doradztwo Finansowe
+48 794 788 922

FOTOWOLTAIKA

Co to jest fotowoltaika?
Fotowoltaika to technologia, która umożliwia produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego. Panele fotowoltaiczne, składające się z ogniw krzemowych lub innych półprzewodników, generują energię, która następnie może być wykorzystywana do zasilenia wszystkich sprzętów elektrycznych w gospodarstwie.
Czyli najprościej rzecz ujmując, fotowoltaika to darmowa energia elektryczna ze słońca.

Zalety fotowoltaiki
Oszczędność
Instalacja fotowoltaiczna już od pierwszych miesięcy od uruchomienia sprawa, że płacisz mniej za prąd. Twoje dotychczasowe rachunki za prąd mogą być nawet o 90% niższe!
 
Niezależność energetyczna
Promienie słoneczne to niewyczerpalne źródło energii. Dzięki fotowoltaice nie będziesz uzależniony od swojego dostawcy energii elektrycznej. Nie będziesz musiał się obawiać między innymi wzrostu opłat, wynikających m.in. z rosnących cen prądu.
 
Bezpieczeństwo
Instalacje są dodatkowo uzbrajane w instalacje odgromowe i zabezpieczenia przeciwpożarowe - są więc całkowicie bezpieczne dla osób znajdujących się w pobliżu.
 
Wygoda
Niewielkie koszty utrzymania, ponieważ panele fotowoltaiczne w znacznym stopniu ulegają samoczyszczeniu podczas np. deszczu, czy śniegu. Panele fotowoltaiczne po zainstalowaniu są bezobsługowe.
 
Ekologia
Fotowoltaika nie powoduje zanieczyszczenia środowiska, nie emituje szkodliwych gazów, nie przyczynia się do produkcji odpadów, ani nie hałasuje podczas pracy. Jest też źródłem w 100% odnawialnym.
 
Niezawodność
Panele fotowoltaiczne są niezwykle wytrzymałe mechanicznie i mogą pracować nieprzerwanie przez dziesiątki lat. Nie wymagają również obsługi oraz działań serwisowych, wymiany elementów co oznacza, że ich użytkowanie jest bardzo tanie.
 
Przyszłość
Energia ze słońca nigdy się nie skończy, za to tradycyjne paliwa, z których powstaje prąd, takie jak węgiel czy ropa - tak. Zapewniasz więc sobie niezależność energetyczną oraz niższe koszty utrzymania domu np. dla swoich dzieci.

Dlaczego warto zaufać INSUPER?
Jak już wskazaliśmy, fotowoltaika pozwala na osiągnięcie wielu profitów. Chcieliby Państwo zacząć korzystać z bezpłatnej energii SŁOŃCA?
Nasz doradca pomoże dobrać odpowiednią dla Państwa instalację fotowoltaiczną. W ramach konsultacji precyzyjnie zostanie dobrana moc oraz możliwości montażu instalacji.
CO BARDZO WAŻNE!
Współpracujemy z kilkoma największymi i najbardziej renomowanymi firmami fotowoltaicznymi w Polsce, dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość porównania najlepszych ofert na rynku.

Dodatkowo:
● pomożemy Państwu uzyskać dofinansowanie do projektu
● zgłosimy instalację do odpowiedniego Zakładu Energetycznego
● przedstawimy dogodne warunki sfinansowania instalacji